T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
HP 312A Yellow LaserJet Toner YCF382A HP 312A Yellow LaserJet Toner YCF382A 139,42€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Servis Napredno iskanje
  Filtriraj
Proizvajalci:
Dobavljivost:


Prikaži vse
  Izbrani artikli


RAM SODIMM DDR3 4GB Kingston (KVR13S9S8/4)

24,05€
ni zaloge
  Kaj je novega?


HP 727 300-ml Matte Black Designjet Ink Cartridge

144,45€
dobavljivo
Vrh » Katalog » Računalništvo » Mrežna oprema
Prikaz v stolpcih Vodoravni prikaz Prikazujem 1 do 30 (od 360 izdelkov) Razvrsti: Razvrsti padajoče Nazivu Razvrščeno naraščajoče Razvrsti padajoče Ceni Razvrščeno naraščajoče Stran:  1  2  3  4  5 ...  Naslednja  
10 Gigabit Fiber SFP + oddajno-sprejemni modul
Vroče!
10 Gigabit Fiber SFP + oddajno-sprejemni modul
57,39€ na zalogi
10 Gigabit PCI Express mrežna kartica
Vroče!
10 Gigabit PCI Express mrežna kartica
172,87€ na zalogi
10 Gigabitni bakreni SFP + oddajno-sprejemni modul
Vroče!
10 Gigabitni bakreni SFP + oddajno-sprejemni modul
311,98€ na zalogi
16 port 10/100 802.3af PoE Switch
Vroče!
16 port 10/100 802.3af PoE Switch
181,12€ pokličite
19`` Komunikacijska omara MANHATTAN (714150)
Vroče!
19`` Komunikacijska omara MANHATTAN (714150)
54,97€ na zalogi
AP-203H-MNTD Desk Mount Kit, JY704A
Vroče!
AP-203H-MNTD Desk Mount Kit, JY704A
39,36€ pokličite
AP-203H-MNTW Wall Mount Kit, JY703A
Vroče!
AP-203H-MNTW Wall Mount Kit, JY703A
39,36€ pokličite
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
Vroče!
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
31,70€ pokličite
AP-AC-12V30B 12V 30W Renew Power Adapter
AP-AC-12V30B 12V 30W Renew Power Adapter
26,64€ dobavljivo
AP-MNT-W4 White Low Profile Basic AP Flat Surface
Vroče!
AP-MNT-W4 White Low Profile Basic AP Flat Surface
14,21€ dobavljivo
ASUS GX-U1051 5-portni Gigabit Switch
Vroče!
ASUS GX-U1051 5-portni Gigabit Switch
25,97€ dobavljivo
ASUS GX-U1081 8-portni Gigabit Switch
Vroče!
ASUS GX-U1081 8-portni Gigabit Switch
34,04€ dobavljivo
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
Vroče!
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
96,51€ dobavljivo
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
97,97€ dobavljivo
Aruba 2530-24G Switch, renew, J9776AR
Aruba 2530-24G Switch, renew, J9776AR
484,95€ dobavljivo
Aruba 2530-24G-PoE+ Switch (195W), J9773A
Vroče!
Aruba 2530-24G-PoE+ Switch (195W), J9773A
684,74€ pokličite
Aruba 2530-48G Switch, renew, J9775AR
Aruba 2530-48G Switch, renew, J9775AR
707,91€ dobavljivo
Aruba 2530-48G-PoE+ Switch (382W), J9772A
Vroče!
Aruba 2530-48G-PoE+ Switch (382W), J9772A
1.263,68€ pokličite
Aruba 2530-48G-PoE+ Switch (382W), renew, J9772AR
Aruba 2530-48G-PoE+ Switch (382W), renew, J9772AR
1.262,15€ dobavljivo
Aruba 2530-8 Reman Switch, J9783AR
Aruba 2530-8 Reman Switch, J9783AR
68,19€ dobavljivo
Aruba 2530-8G-PoE+ Switch (67W), J9774A
Vroče!
Aruba 2530-8G-PoE+ Switch (67W), J9774A
295,55€ pokličite
Aruba 2930M 2-port Renew Stacking Module
Aruba 2930M 2-port Renew Stacking Module
478,48€ dobavljivo
Aruba 2930M 24G 1-slot Renew Poe switch, JL320AR
Aruba 2930M 24G 1-slot Renew Poe switch, JL320AR
1.083,67€ pokličite
Aruba 2930M 40G 8SR PoE+ Renew Switch, JL323AR
Aruba 2930M 40G 8SR PoE+ Renew Switch, JL323AR
2.083,46€ dobavljivo
Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079AR
Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079AR
581,94€ pokličite
Aruba 3810M/2930M 4SFP+ Renew Module, JL083AR
Aruba 3810M/2930M 4SFP+ Renew Module, JL083AR
675,73€ dobavljivo
Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit, JW046A
Vroče!
Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit, JW046A
16,95€ pokličite
Aruba AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
Vroče!
Aruba AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
14,76€ dobavljivo
Aruba Instant On 12V/30W Power Adaptor
Vroče!
Aruba Instant On 12V/30W Power Adaptor
20,76€ pokličite
Aruba Instant On 48V/36W Power Adaptor
Vroče!
Aruba Instant On 48V/36W Power Adaptor
20,76€ pokličite
Prikazujem 1 do 30 (od 360 izdelkov) Stran:  1  2  3  4  5 ...  Naslednja  

Ne spreglejte!

Vsebine spletne strani

VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto