T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
HP 312A Cyan LaserJet Toner YCF381A HP 312A Cyan LaserJet Toner YCF381A 126,61€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
  Filtriraj
Proizvajalci:
Dobavljivost:


Prikaži vse
  Izbrani artikli


ACER balistična očala SG-12G

9,64€
dobavljivo
  Kaj je novega?


Videonadzorna IP kamera Axis M3044-V (0802-001)

264,63€
dobavljivo
Vrh » Katalog » Računalništvo » Mrežna oprema
Prikaz v stolpcih Vodoravni prikaz Prikazujem 1 do 30 (od 297 izdelkov) Razvrsti: Razvrsti padajoče Nazivu Razvrščeno naraščajoče Razvrsti padajoče Ceni Razvrščeno naraščajoče Stran:  1  2  3  4  5 ...  Naslednja  
16 port 10/100 802.3af PoE Switch
Vroče!
16 port 10/100 802.3af PoE Switch
160,11€ dobavljivo
19`` Komunikacijska omara MANHATTAN (714150)
Vroče!
19`` Komunikacijska omara MANHATTAN (714150)
54,52€ do 10 dni
8 port 10/100 802.3af PoE Switch
Vroče!
8 port 10/100 802.3af PoE Switch
89,11€ pokličite
AP-203H-MNTD Desk Mount Kit, JY704A
Vroče!
AP-203H-MNTD Desk Mount Kit, JY704A
39,36€ pokličite
AP-203H-MNTW Wall Mount Kit, JY703A
Vroče!
AP-203H-MNTW Wall Mount Kit, JY703A
39,36€ pokličite
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
Vroče!
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
31,17€ dobavljivo
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
Vroče!
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
74,62€ dobavljivo
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
84,55€ dobavljivo
Aruba 2530-24G Switch, renew, J9776AR
Aruba 2530-24G Switch, renew, J9776AR
484,95€ dobavljivo
Aruba 2530-48G Switch, J9775A
Vroče!
Aruba 2530-48G Switch, J9775A
769,32€ dobavljivo
Aruba 2920-48G renew Switch, J9728AR
Aruba 2920-48G renew Switch, J9728AR
1.147,41€ dobavljivo
Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079AR
Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079AR
581,94€ dobavljivo
Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit, JW046A
Vroče!
Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit, JW046A
20,23€ dobavljivo
Aruba AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
Vroče!
Aruba AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
18,58€ dobavljivo
Aruba OC 1420-24G-PoE+ (124W) Switch, JH019A
Vroče!
Aruba OC 1420-24G-PoE+ (124W) Switch, JH019A
297,63€ pokličite
Aruba OC 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W Renew Swch
Aruba OC 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W Renew Swch
562,54€ dobavljivo
Aruba OC 1950-48G-2SFP+-2XGT-PoE+ Sw(370w), JG963A
Vroče!
Aruba OC 1950-48G-2SFP+-2XGT-PoE+ Sw(370w), JG963A
1.770,81€ pokličite
Aruba OfficeConnect 1620-24G Switch, JG913A
Vroče!
Aruba OfficeConnect 1620-24G Switch, JG913A
175,67€ dobavljivo
Aruba PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Midspan
Vroče!
Aruba PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Midspan
54,57€ pokličite
D-LINK DES-1008D 8-port 10/100Mbps mrežno stikalo-switch
D-LINK DES-1008D 8-port 10/100Mbps mrežno stikalo-switch
10,24€ dobavljivo
D-LINK DHP-701AV powerline starter kit adapter
D-LINK DHP-701AV powerline starter kit adapter
95,51€ pokličite
D-LINK DPE-101GI GIGABIT POE INJECTOR (DPE-101GI)
Vroče!
D-LINK DPE-101GI GIGABIT POE INJECTOR (DPE-101GI)
34,15€ dobavljivo
D-LINK USB žični razdelilec DUB-1340 (DUB-1340/E)
Vroče!
D-LINK USB žični razdelilec DUB-1340 (DUB-1340/E)
53,29€ do 10 dni
DLINK 10-PORT Gigabit SWITCH (DGS-1210-10)
Vroče!
DLINK 10-PORT Gigabit SWITCH (DGS-1210-10)
124,79€ dobavljivo
DLINK 10-PORT PoE Smart SWITCH (DGS-1210-10P)
Vroče!
DLINK 10-PORT PoE Smart SWITCH (DGS-1210-10P)
202,13€ dobavljivo
DLINK 16  PORTNO G bit STIKALO (GO-SW-16G)
Vroče!
DLINK 16 PORTNO G bit STIKALO (GO-SW-16G)
62,85€ dobavljivo
DLINK 16 PORT PoE SWITCH (DES-1018MP)
Vroče!
DLINK 16 PORT PoE SWITCH (DES-1018MP)
300,11€ dobavljivo
DLINK 16-PORT DESKTOP SWITCH (DES-1016D)
Vroče!
DLINK 16-PORT DESKTOP SWITCH (DES-1016D)
38,26€ dobavljivo
DLINK 16-PORT Gigabit SWITCH (DGS-1100-16)
Vroče!
DLINK 16-PORT Gigabit SWITCH (DGS-1100-16)
115,41€ do 10 dni
DLINK 16-PORT Gigabit SWITCH (DGS-1210-16)
Vroče!
DLINK 16-PORT Gigabit SWITCH (DGS-1210-16)
146,28€ dobavljivo
Prikazujem 1 do 30 (od 297 izdelkov) Stran:  1  2  3  4  5 ...  Naslednja  
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto