T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
ON-Road Scooter ON-Road Scooter 1.998,00€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
  Filtriraj
Proizvajalci:
Dobavljivost:


Prikaži vse
  Izbrani artikli


INOVA UV svetilka No.X5MT-QT/UV

51,24€
dobavljivo
  Kaj je novega?


SONY USB 3.0 ključ 16GB USM16GXB črna barva

8,19€
dobavljivo
Vrh » Katalog » Računalništvo » Mrežna oprema
Prikaz v stolpcih Vodoravni prikaz Prikazujem 1 do 30 (od 337 izdelkov) Razvrsti: Razvrsti padajoče Nazivu Razvrščeno naraščajoče Razvrsti padajoče Ceni Razvrščeno naraščajoče Stran:  1  2  3  4  5 ...  Naslednja  
10 Gigabit Fiber SFP + oddajno-sprejemni modul
Vroče!
10 Gigabit Fiber SFP + oddajno-sprejemni modul
40,31€ na zalogi
10 Gigabit PCI Express mrežna kartica
Vroče!
10 Gigabit PCI Express mrežna kartica
172,87€ na zalogi
10 Gigabitni bakreni SFP + oddajno-sprejemni modul
Vroče!
10 Gigabitni bakreni SFP + oddajno-sprejemni modul
311,98€ na zalogi
16 port 10/100 802.3af PoE Switch
Vroče!
16 port 10/100 802.3af PoE Switch
164,79€ pokličite
19`` Komunikacijska omara MANHATTAN (714150)
Vroče!
19`` Komunikacijska omara MANHATTAN (714150)
54,52€ na zalogi
AP-203H-MNTD Desk Mount Kit, JY704A
Vroče!
AP-203H-MNTD Desk Mount Kit, JY704A
39,36€ pokličite
AP-203H-MNTW Wall Mount Kit, JY703A
Vroče!
AP-203H-MNTW Wall Mount Kit, JY703A
39,36€ pokličite
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
Vroče!
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
27,33€ pokličite
AP-AC-12V30B 12V 30W Renew Power Adapter
AP-AC-12V30B 12V 30W Renew Power Adapter
26,64€ dobavljivo
AP-MNT-W4 White Low Profile Basic AP Flat Surface
Vroče!
AP-MNT-W4 White Low Profile Basic AP Flat Surface
14,21€ dobavljivo
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
Vroče!
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
70,59€ dobavljivo
Aruba 2530-48G Switch, renew, J9775AR
Aruba 2530-48G Switch, renew, J9775AR
759,39€ dobavljivo
Aruba 2530-8 Reman Switch, J9783AR
Aruba 2530-8 Reman Switch, J9783AR
92,60€ dobavljivo
Aruba 2930M 24 Smrt Rte PoE+ 1s Swch
Aruba 2930M 24 Smrt Rte PoE+ 1s Swch
2.203,32€ dobavljivo
Aruba 2930M 24G 1-slot Renew switch, JL319AR
Aruba 2930M 24G 1-slot Renew switch, JL319AR
1.083,67€ dobavljivo
Aruba 2930M 40G 8SR PoE+ Renew Switch, JL323AR
Aruba 2930M 40G 8SR PoE+ Renew Switch, JL323AR
1.894,05€ dobavljivo
Aruba 2930M 48G 1-slot Renew switch, JL321AR
Aruba 2930M 48G 1-slot Renew switch, JL321AR
1.704,65€ dobavljivo
Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079AR
Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079AR
581,94€ pokličite
Aruba 3810M 40G 8SR PoE+ 1-slot Renew Switch
Aruba 3810M 40G 8SR PoE+ 1-slot Renew Switch
2.253,68€ dobavljivo
Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit, JW046A
Vroče!
Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit, JW046A
16,95€ pokličite
Aruba AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
Vroče!
Aruba AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
14,76€ dobavljivo
Aruba Instant On 12V/30W Power Adaptor
Vroče!
Aruba Instant On 12V/30W Power Adaptor
20,76€ pokličite
Aruba Instant On 48V/36W Power Adaptor
Vroče!
Aruba Instant On 48V/36W Power Adaptor
20,76€ dobavljivo
Aruba Instant On POE Midspan Injektor
Vroče!
Aruba Instant On POE Midspan Injektor
40,44€ dobavljivo
Aruba OC 1420-24G-PoE+ (124W) Switch, JH019A
Vroče!
Aruba OC 1420-24G-PoE+ (124W) Switch, JH019A
262,13€ pokličite
Aruba OC 1920S 8G renew Switch, JL380AR
Aruba OC 1920S 8G renew Switch, JL380AR
116,75€ pokličite
Aruba OC 1950 12XGT 4SFP+ Renew Switch, JH295AR
Aruba OC 1950 12XGT 4SFP+ Renew Switch, JH295AR
1.273,62€ dobavljivo
Aruba OC 1950-48G-2SFP+-2XGT-PoE+ Sw(370w), JG963A
Vroče!
Aruba OC 1950-48G-2SFP+-2XGT-PoE+ Sw(370w), JG963A
1.403,81€ pokličite
Aruba PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Midspan
Vroče!
Aruba PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Midspan
47,01€ pokličite
Aruba PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Renew Midspan
Aruba PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Renew Midspan
36,89€ dobavljivo
Prikazujem 1 do 30 (od 337 izdelkov) Stran:  1  2  3  4  5 ...  Naslednja  
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto