T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
ON-Road Scooter ON-Road Scooter 1.998,00€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
  Filtriraj
Proizvajalci:
Dobavljivost:


Prikaži vse
  Izbrani artikli


INOVA UV svetilka No.X5MT-QT/UV

51,24€
dobavljivo
  Kaj je novega?


Lenovo ThinkPad Professional 15.6

106,29€
dobavljivo
Vrh » Katalog » Računalništvo » Mrežna oprema
Prikaz v stolpcih Vodoravni prikaz Prikazujem 1 do 30 (od 302 izdelkov) Razvrsti: Razvrsti padajoče Nazivu Razvrščeno naraščajoče Razvrsti padajoče Ceni Razvrščeno naraščajoče Stran:  1  2  3  4  5 ...  Naslednja  
16 port 10/100 802.3af PoE Switch
Vroče!
16 port 10/100 802.3af PoE Switch
160,11€ dobavljivo
19`` Komunikacijska omara MANHATTAN (714150)
Vroče!
19`` Komunikacijska omara MANHATTAN (714150)
54,52€ do 10 dni
AP-203H-MNTD Desk Mount Kit, JY704A
Vroče!
AP-203H-MNTD Desk Mount Kit, JY704A
39,36€ pokličite
AP-203H-MNTW Wall Mount Kit, JY703A
Vroče!
AP-203H-MNTW Wall Mount Kit, JY703A
39,36€ pokličite
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
Vroče!
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
31,17€ dobavljivo
AP-AC-12V30B 12V 30W Renew Power Adapter
AP-AC-12V30B 12V 30W Renew Power Adapter
39,63€ dobavljivo
AP-MNT-W4 White Low Profile Basic AP Flat Surface
Vroče!
AP-MNT-W4 White Low Profile Basic AP Flat Surface
22,96€ dobavljivo
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
Vroče!
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
74,62€ pokličite
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
84,55€ dobavljivo
Aruba 2530-48G Switch, J9775A
Vroče!
Aruba 2530-48G Switch, J9775A
769,32€ dobavljivo
Aruba 2530-48G Switch, renew, J9775AR
Aruba 2530-48G Switch, renew, J9775AR
858,27€ dobavljivo
Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079AR
Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079AR
581,94€ pokličite
Aruba 3810M 40G 8SR PoE+ 1-slot Renew Switch
Aruba 3810M 40G 8SR PoE+ 1-slot Renew Switch
2.455,13€ dobavljivo
Aruba 3810M 48GPoE+4SFP+1050W Renew Swch, JL429AR
Aruba 3810M 48GPoE+4SFP+1050W Renew Swch, JL429AR
3.455,65€ dobavljivo
Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit, JW046A
Vroče!
Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit, JW046A
20,23€ pokličite
Aruba AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
Vroče!
Aruba AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
18,58€ dobavljivo
Aruba OC 1420-24G-PoE+ (124W) Switch, JH019A
Vroče!
Aruba OC 1420-24G-PoE+ (124W) Switch, JH019A
297,63€ dobavljivo
Aruba OC 1850 48G 4XGT PoE+ 370W Renew Switch
Aruba OC 1850 48G 4XGT PoE+ 370W Renew Switch
1.024,80€ dobavljivo
Aruba OC 1920S 8G PPoE+ 65W renew Sw, JL383A
Aruba OC 1920S 8G PPoE+ 65W renew Sw, JL383A
176,86€ dobavljivo
Aruba OC 1950-48G-2SFP+-2XGT-PoE+ Sw(370w), JG963A
Vroče!
Aruba OC 1950-48G-2SFP+-2XGT-PoE+ Sw(370w), JG963A
1.616,96€ pokličite
Aruba OfficeConnect 1620-24G Switch, JG913A
Vroče!
Aruba OfficeConnect 1620-24G Switch, JG913A
173,41€ pokličite
Aruba PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Midspan
Vroče!
Aruba PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Midspan
54,57€ pokličite
Aruba X242 10G SFP+ SFP+ 1m DAC, J9281D
Vroče!
Aruba X242 10G SFP+ SFP+ 1m DAC, J9281D
95,55€ dobavljivo
Aruba X242 SFP+ SFP+ 3m DAC Cable, J9283D
Vroče!
Aruba X242 SFP+ SFP+ 3m DAC Cable, J9283D
135,10€ dobavljivo
D-LINK DPE-101GI GIGABIT POE INJECTOR (DPE-101GI)
Vroče!
D-LINK DPE-101GI GIGABIT POE INJECTOR (DPE-101GI)
34,15€ dobavljivo
D-LINK USB žični razdelilec DUB-1340 (DUB-1340/E)
Vroče!
D-LINK USB žični razdelilec DUB-1340 (DUB-1340/E)
53,29€ do 10 dni
DLINK 10-PORT Gigabit SWITCH (DGS-1210-10)
Vroče!
DLINK 10-PORT Gigabit SWITCH (DGS-1210-10)
124,79€ dobavljivo
DLINK 10-PORT PoE Smart SWITCH (DGS-1210-10P)
Vroče!
DLINK 10-PORT PoE Smart SWITCH (DGS-1210-10P)
202,13€ do 10 dni
DLINK 16  PORTNO G bit STIKALO (GO-SW-16G)
Vroče!
DLINK 16 PORTNO G bit STIKALO (GO-SW-16G)
62,85€ do 10 dni
DLINK 16 PORT PoE SWITCH (DES-1018MP)
Vroče!
DLINK 16 PORT PoE SWITCH (DES-1018MP)
267,61€ dobavljivo
Prikazujem 1 do 30 (od 302 izdelkov) Stran:  1  2  3  4  5 ...  Naslednja  
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto