T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
Rezalnik papirja s podlogo Dahle 360, 31 cm Rezalnik papirja s podlogo Dahle 360, 31 cm 29,89€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Vrh » Katalog » Računalništvo » Računalniki in strežniki » Dodatki za strežnike » Ostalo
  Izbrani artikli


Rezalnik papirja s podlogo Dahle 360, 31 cm

29,89€
dobavljivo
  Kaj je novega?


Canon C-EXV55 Cyan Boben

180,87€
dobavljivo
HPE 800WFSPlatHtReman RPS, 865414R-B21
Natisni stran
HPE 800WFSPlatHtReman RPS, 865414R-B21

Cena: 136,09€
Dobavljivost: dobavljivo
Šifra artikla: ZUPQ0149
Vse cene so z 22% DDV

Napajalnik:HPE 800WFSPlatHtReman RPS
Artikel je bil dodan v katalog dne 05.12.2019 13:40:31 uri. Zadnja posodobitev je bila izvedena dne 09.01.2020 15:23:17 uri.
  Poglejte tudi
ThinkSystem 1Gb 2-port RJ45 PCIe Adapter
Mogoče vas zanima?
ThinkSystem 1Gb 2-port RJ45 PCIe Adapter
pokličite
106,02€
Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength
Mogoče vas zanima?
Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength
pokličite
108,37€
ThinkSystem 550W Platinum Hot-Swap AC PSU
Mogoče vas zanima?
ThinkSystem 550W Platinum Hot-Swap AC PSU
dobavljivo
119,44€
HPE 500WFSPlatHtPlgRemanPSplKit, 865408R-B21
Mogoče vas zanima?
HPE 500WFSPlatHtPlgRemanPSplKit, 865408R-B21
dobavljivo
126,95€
  Super ugodne cene
HP EliteDesk 800 G5 TWR i79700 32GB 512 2060 W10P
1.684,97€
dobavljivo
  Poglejte tudi
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto