T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
Žepni grelnik za roke Žepni grelnik za roke 18,99€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Vrh » Katalog » Računalništvo » Mrežna oprema » Žična
  Izbrani artikli


INOVA UV svetilka No.X5MT-QT/UV

51,24€
dobavljivo
  Kaj je novega?


ThinkSystem ST50 E-2124G 4C 3.4GHz 1x8GB 2x2TB

959,47€
dobavljivo
Zyxel GS1008-HP, 8G PoE+ unman. desktop switch
Natisni stran
SUPER CENA


Cena: 93,40€
Dobavljivost: dobavljivo
Šifra artikla: ZY-GS1008-HP
Vse cene so z 22% DDV

Opis:Fanless, IEEE 802.3az compliant, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.1p CoS, IEEE 802.3at power,jumbo frame support
Priključki:8x 1000 BASE-T PoE+ ports
Managment:unmanaged
Performanse:Throughput: 11,9 million pps, Switching capcity: 16 Gbps
Montaža:Desktop
Električne lastnosti:100 - 240 V AC, 50/60 Hz,60W POE, zunanji napajalnik (55V/1,3A), max.power 72W
Dimenzije:24,0 x 10,5 x 2,6 (W x D x H) cm
Osi nivo:Layer 2
Teža:0,61 kg
Spletna povezava:ftp://ftp.zyxel.com/GS1008HP/datasheet/GS1008HP_1.pdf
Garancija:5 let
Artikel je bil dodan v katalog dne 13.02.2019 11:17:47 uri. Zadnja posodobitev je bila izvedena dne 18.02.2019 18:30:44 uri.
  Poglejte tudi
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
Mogoče vas zanima?
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
dobavljivo
84,55€
TP-LINK TL-PA8010 KIT AV1300 powerline z vtičnico starter kit adapter
Mogoče vas zanima?
TP-LINK TL-PA8010 KIT AV1300 powerline z vtičnico starter kit adapter
pokličite
75,02€
Zyxel GS1005-HP, 5G PoE+ unman. desktop switch
Mogoče vas zanima?
Zyxel GS1005-HP, 5G PoE+ unman. desktop switch
dobavljivo
69,78€
TP-LINK SafeStream TL-R600VPN 4 port gigabitni VPN usmerjevalnik
Mogoče vas zanima?
TP-LINK SafeStream TL-R600VPN 4 port gigabitni VPN usmerjevalnik
dobavljivo
77,75€
  Super ugodne cene
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC renew, JD096CR
76,49€
dobavljivo
  Poglejte tudi
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto