T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
HP 312A Yellow LaserJet Toner YCF382A HP 312A Yellow LaserJet Toner YCF382A 126,61€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Vrh » Katalog » Računalništvo » Mrežna oprema » Žična
  Izbrani artikli


HP 312X Black LaserJet Toner YCF380X

110,41€
pokličite
  Kaj je novega?


TP-LINK Single Parallel (TL-PS110P) tiskalniški strežnik

47,56€
dobavljivo
Networking X1018/16x 1GbE and 2x 1GbE SFP ports
Natisni stran
Networking X1018/16x 1GbE and 2x 1GbE SFP ports

Cena: 338,88€
Dobavljivost: dobavljivo
Dostava: BREZPLAČNA
Šifra artikla: DLNETSW012
Vse cene so z 22% DDV

Opis:16 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP MAC addresses: 16000; LAG groups: 12; Priority queues per port: 4; Virtual interfaces (VLANs): 4096; Maximum member ports per LAG: 8
Način delovanja:Switching fabric bandwidth: 36 Gbps, Forwarding performance: 26.8 Mpp
Ohišje:rack-mountable
Posebne značilnosti:IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3ad (LACP)
Osi nivo:Layer 2+
Garancija:36 mesecev - Lifetime Limited Warranty (LLW) http://www.dell.com/learn/us/en/04/campaigns/lifetime-warranty
Artikel je bil dodan v katalog dne 17.07.2018 15:10:11 uri. Zadnja posodobitev je bila izvedena dne 19.03.2019 17:03:39 uri.
  Poglejte tudi
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
Mogoče vas zanima?
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
pokličite
74,62€
TP-LINK JetStream T1500-28PCT 24-port 24x10/100 4xgigabit Smart PoE+ 2x SFP mrežno stikalo-switch
Mogoče vas zanima?
TP-LINK JetStream T1500-28PCT 24-port 24x10/100 4xgigabit Smart PoE+ 2x SFP mrežno stikalo-switch
dobavljivo
263,93€
TP-LINK SafeStream TL-ER6120 Gigabit Dual-WAN VPN usmerjevalnik router
Mogoče vas zanima?
TP-LINK SafeStream TL-ER6120 Gigabit Dual-WAN VPN usmerjevalnik router
dobavljivo
270,71€
TP-LINK TL-SG5412F 12-port gigabit SFP L2 Managed s 4-port combo gigabit mrežno stikalo-switch
Mogoče vas zanima?
TP-LINK TL-SG5412F 12-port gigabit SFP L2 Managed s 4-port combo gigabit mrežno stikalo-switch
dobavljivo
270,71€
  Super ugodne cene
TP-LINK Single Parallel (TL-PS110P) tiskalniški strežnik
47,56€
dobavljivo
  Poglejte tudi
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto