T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
ON-Road Scooter ON-Road Scooter 1.998,00€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Vrh » Katalog » Računalništvo » Mrežna oprema » Žična
  Izbrani artikli


Električni radiator RE-R2009

39,90€
dobavljivo
  Kaj je novega?


Canon DSC IXUS 185 BK črna barva

103,47€
dobavljivo
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
Natisni stran
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D

Cena: 84,55€
Dobavljivost: pokličite
Šifra artikla: ZNET020
Vse cene so z 22% DDV

Opis:Aruba X121 1G SFP LC SX Renew Transceiver, J4858D
Priključki:1 LC 1000BASE-SX port; Duplex: full only
Managment:NE
Performanse:Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplex
Montaža:V prosto SFP mesto na stikalu
Dimenzije:5.69 x 1.37 x 1.22 cm (Š x G x V)
Teža:0.02 kg
Ostalo:62.5/125 µm ali 50/125 µm, Dolžina Kabla: 2-550m je odvisna od tipa optičnega kabla
Garancija:Lifetime*
Artikel je bil dodan v katalog dne 10.11.2018 11:26:07 uri. Zadnja posodobitev je bila izvedena dne 16.11.2018 17:56:04 uri.
  Poglejte tudi
TP-LINK TL-PA7020 KIT AV1000 powerline starter kit adapter
Mogoče vas zanima?
TP-LINK TL-PA7020 KIT AV1000 powerline starter kit adapter
dobavljivo
68,60€
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC renew, JD096CR
Mogoče vas zanima?
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC renew, JD096CR
dobavljivo
76,49€
TP-LINK TL-SG1008P 8-port gigabit s 4-port PoE mrežno stikalo-switch
Mogoče vas zanima?
TP-LINK TL-SG1008P 8-port gigabit s 4-port PoE mrežno stikalo-switch
dobavljivo
69,87€
Power line vmesnik D-LINK DHP-601AV (DHP-601AV)
Mogoče vas zanima?
Power line vmesnik D-LINK DHP-601AV (DHP-601AV)
dobavljivo
61,49€
  Super ugodne cene
ThinkSystem 2.5
184,84€
dobavljivo
  Poglejte tudi
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto