T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
ACER balistična očala SG-12G ACER balistična očala SG-12G 9,64€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Servis Napredno iskanje
Vrh » Katalog » Računalništvo » Mrežna oprema » Žična
  Izbrani artikli


HP 312A Magenta LaserJet Toner YCF383A

139,42€
pokličite
  Kaj je novega?


KINGSTON DataTraveler 70 64GB USB 3.2 Gen 1 tip-C (DT70/64GB) USB ključ

8,70€
dobavljivo
Aruba Instant On 48V/36W Power Adaptor
Natisni stran
SUPER CENA


Cena: 20,76€
Dobavljivost: pokličite
Šifra artikla: YR2X21A
Vse cene so z 22% DDV

Pozdravljeni!

Izdelek, ki si ga oigledujete ne morete direktno kupiti, saj je stran le informativna. V kolikor vas izdelek zanima, nas pokličite ali pišite in vam bomo poslali informativno ponudbo. Stran ni spletna trgovina, zato nakup preko strani ni mogoč.

Zahvaljujemo se za razumevanje.

Vegax d.o.o.


Opis:Aruba Instant On 48V/36W Power Adaptor
Ostalo:Za dostopne točke Aruba Instant on AP11D
Garancija:1 leto
Artikel je bil dodan v katalog dne 23.08.2019 12:20:42 uri. Zadnja posodobitev je bila izvedena dne 17.07.2020 16:19:25 uri.
  Poglejte tudi
MERCUSYS 10/100/1000Mbps 8-port (MS108G) mrežno stikalo-switch
Mogoče vas zanima?
MERCUSYS 10/100/1000Mbps 8-port (MS108G) mrežno stikalo-switch
dobavljivo
16,70€
TP-LINK TL-SG105 5-port gigabit mrežno stikalo-switch
Mogoče vas zanima?
TP-LINK TL-SG105 5-port gigabit mrežno stikalo-switch
dobavljivo
17,25€
TP-LINK TL-SM321B dvosmerni SFP modul
Mogoče vas zanima?
TP-LINK TL-SM321B dvosmerni SFP modul
Dobava 7 – 21 dni
17,53€
TP-LINK TL-SM311LM multi mode MiniGBIC modul
Mogoče vas zanima?
TP-LINK TL-SM311LM multi mode MiniGBIC modul
dobavljivo
17,53€
  Super ugodne cene
PCPLUS Magic AMD Ryzen 5 1600 8GB 256GB NVMe SSD 1TB HDD Radeon R5 230 Windows 10 Home + darilo: 1 leto Office 365 Personal nami
513,73€
dobavljivo
  Poglejte tudi

Ne spreglejte!

Vsebine spletne strani

VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto