T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
ON-Road Scooter ON-Road Scooter 1.998,00€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Vrh » Katalog » Računalništvo » Mrežna oprema » Žična
  Izbrani artikli


RAM SODIMM DDR3 4GB Kingston (KVR13S9S8/4)

34,16€
dobavljivo
  Kaj je novega?


Baterija HP AA060XL (Z3R03AA)

78,23€
dobavljivo
HP 1820-48G Switch, J9981A
Natisni stran
SUPER CENA


Cena: 331,05€
Dobavljivost: dobavljivo
Dostava: BREZPLAČNA
Šifra artikla: YJ9981A
Vse cene so z 22% DDV

Opis:Aruba OfficeConnect 1820-48G Switch, J9981A
Priključki:48 autosensing 10/100/1000 vrat + 4x SFP
Managment:DA (Web GUI), SNMPv1, v2c, port mirroring, NTP, DHCP, VLANs, IEEE802.1p, QoS, IGMP Snooping, SSL, jumbo packet support, Link aggragation, STP, RSTP
Performanse:Throughput: 77.3 million pps, Switching capcity: 104 Gbps
Montaža:Možnost montaže na zid, strop, na mizo ali pod mizo, rack mountable
Električne lastnosti:100-240 VAC; 50 / 60 Hz, 0.5A
Dimenzije:44.25 x 24.6 x 4.4 cm (Š x G x V), 1U višina
Osi nivo:Layer 2
Teža:3.31 kg
Ostalo:FANLESS
Garancija:Limited Lifetime Warranty 2.0
Artikel je bil dodan v katalog dne 03.05.2016 18:05:28 uri. Zadnja posodobitev je bila izvedena dne 18.10.2018 10:39:59 uri.
  Poglejte tudi
Linksys Small Business 24 portno PoE stikalo LGS124 (LGS124P-EU)
Mogoče vas zanima?
Linksys Small Business 24 portno PoE stikalo LGS124 (LGS124P-EU)
dobavljivo
223,41€
Linksys SB 24 port stikalo SMT (LGS326-EU)
Mogoče vas zanima?
Linksys SB 24 port stikalo SMT (LGS326-EU)
dobavljivo
223,41€
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
Mogoče vas zanima?
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
pokličite
72,47€
TP-LINK JetStream T1500-28PCT 24-port 24x10/100 4xgigabit Smart PoE+ 2x SFP mrežno stikalo-switch
Mogoče vas zanima?
TP-LINK JetStream T1500-28PCT 24-port 24x10/100 4xgigabit Smart PoE+ 2x SFP mrežno stikalo-switch
dobavljivo
263,93€
  Super ugodne cene
DALJINSKI UPRAVLJALEC PHILIPS SRP3014/10 (SRP3014/10)
25,96€
dobavljivo
  Poglejte tudi
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto