T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
HP 312X Black LaserJet Toner YCF380X HP 312X Black LaserJet Toner YCF380X 110,41€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Vrh » Katalog » Računalništvo » Mrežna oprema » Žična
  Izbrani artikli


HP 312A Magenta LaserJet Toner YCF383A

126,61€
pokličite
  Kaj je novega?


Daljnogled OLYMPUS 8x21 DPC I (17214 (4164))

58,56€
dobavljivo
HP 1820-48G Switch, J9981A
Natisni stran
SUPER CENA


Cena: 324,79€
Dobavljivost: dobavljivo
Dostava: BREZPLAČNA
Šifra artikla: YJ9981A
Vse cene so z 22% DDV

Opis:Aruba OfficeConnect 1820-48G Switch, J9981A
Priključki:48 autosensing 10/100/1000 vrat + 4x SFP
Managment:DA (Web GUI), SNMPv1, v2c, port mirroring, NTP, DHCP, VLANs, IEEE802.1p, QoS, IGMP Snooping, SSL, jumbo packet support, Link aggragation, STP, RSTP
Performanse:Throughput: 77.3 million pps, Switching capcity: 104 Gbps
Montaža:Možnost montaže na zid, strop, na mizo ali pod mizo, rack mountable
Električne lastnosti:100-240 VAC; 50 / 60 Hz, 0.5A
Dimenzije:44.25 x 24.6 x 4.4 cm (Š x G x V), 1U višina
Osi nivo:Layer 2
Teža:3.31 kg
Ostalo:FANLESS
Garancija:Limited Lifetime Warranty 2.0
Artikel je bil dodan v katalog dne 03.05.2016 18:05:28 uri. Zadnja posodobitev je bila izvedena dne 26.11.2018 15:23:10 uri.
  Poglejte tudi
Linksys SB 2 WAN VPN Router (LRT224-EU)
Mogoče vas zanima?
Linksys SB 2 WAN VPN Router (LRT224-EU)
dobavljivo
186,16€
Linksys SB 24 port stikalo SMT (LGS326-EU)
Mogoče vas zanima?
Linksys SB 24 port stikalo SMT (LGS326-EU)
dobavljivo
223,41€
Linksys Small Business 24 portno PoE stikalo LGS124 (LGS124P-EU)
Mogoče vas zanima?
Linksys Small Business 24 portno PoE stikalo LGS124 (LGS124P-EU)
dobavljivo
199,46€
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
Mogoče vas zanima?
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
dobavljivo
74,62€
  Super ugodne cene
Hladilnik SAMSUNG RS54N3013SA/EO 178,9 brez ledoma (RS54N3013SA/EO)
947,94€
dobavljivo
  Poglejte tudi
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto