T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
Rezalnik papirja s podlogo Dahle 360, 31 cm Rezalnik papirja s podlogo Dahle 360, 31 cm 29,89€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
  Filtriraj
Proizvajalci:
Dobavljivost:


Prikaži vse
  Izbrani artikli


INOVA UV lučka No. BB-UV

11,59€
dobavljivo
  Kaj je novega?


ČRNILO EPSON ČRNO XL ZA WF-M52xx/57xx ZA 10.000 STRANI (C13T965140)

272,04€
dobavljivo
Vrh » Katalog » Računalništvo » Računalniki in strežniki » Dodatki za strežnike
Prikaz v stolpcih Vodoravni prikaz Prikazujem 1 do 30 (od 85 izdelkov) Razvrsti: Razvrsti padajoče Nazivu Razvrščeno naraščajoče Razvrsti padajoče Ceni Razvrščeno naraščajoče Stran:  1  2  3  Naslednja  
3 Meter Twinax Cable With SFP+ Connector,CusKit
Vroče!
3 Meter Twinax Cable With SFP+ Connector,CusKit
266,72€ dobavljivo
460W CS Plat Plus HP Pwr Supply Kit, 656362R-B21
460W CS Plat Plus HP Pwr Supply Kit, 656362R-B21
162,39€ dobavljivo
4TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in HotPlugHardDrive
Vroče!
4TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in HotPlugHardDrive
328,47€ pokličite
ANTEC RACKMOUNT SLIDING SIDE RAILS 51cm  (20
ANTEC RACKMOUNT SLIDING SIDE RAILS 51cm (20") nosilci za rack ohišje
48,96€ dobavljivo
ANTEC RACKMOUNT SLIDING SIDE RAILS 66cm (26
ANTEC RACKMOUNT SLIDING SIDE RAILS 66cm (26") nosilci za rack ohišje
55,97€ dobavljivo
Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE 1m
Vroče!
Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE 1m
249,47€ dobavljivo
Dell Single, Hot-plug Power Supply (1+0), 1100W
Vroče!
Dell Single, Hot-plug Power Supply (1+0), 1100W
326,35€ pokličite
Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength
Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength
64,45€ pokličite
Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter, 647594-B21
Vroče!
Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter, 647594-B21
267,19€ pokličite
FlexFabric 10Gb 2P 554FLR-SFP+, 629142R-B21
Vroče!
FlexFabric 10Gb 2P 554FLR-SFP+, 629142R-B21
389,25€ dobavljivo
HP 11642 1075mm Shock Rack, H6J66AR
Vroče!
HP 11642 1075mm Shock Rack, H6J66AR
630,68€ dobavljivo
HP 1400W FS Plat Pl Ht Plg Pwr Spply, 720620R-B21
Vroče!
HP 1400W FS Plat Pl Ht Plg Pwr Spply, 720620R-B21
146,28€ dobavljivo
HP 2920 2-port Stacking renew Module, J9733AR
HP 2920 2-port Stacking renew Module, J9733AR
338,10€ dobavljivo
HP 460W HE HotPlg Power Supply, 503296-B21
HP 460W HE HotPlg Power Supply, 503296-B21
188,70€ dobavljivo
HP 500W FS Plat Ht Plg Pwr Supply, 720478-B21
HP 500W FS Plat Ht Plg Pwr Supply, 720478-B21
221,87€ dobavljivo
HP 800W FS Plat Ht Plg Pwr Supply, 720479-B21
HP 800W FS Plat Ht Plg Pwr Supply, 720479-B21
249,31€ pokličite
HP BLc7000 1PH 2PS 4Fan Plat, 681840R-B21
Vroče!
HP BLc7000 1PH 2PS 4Fan Plat, 681840R-B21
4.322,70€ dobavljivo
HP Ethernet 1Gb 2P 332T Adptr, 615732R-B21
HP Ethernet 1Gb 2P 332T Adptr, 615732R-B21
137,24€ dobavljivo
HP Ethernet 1Gb 4-port 366T Adapter, 811546-B21
Vroče!
HP Ethernet 1Gb 4-port 366T Adapter, 811546-B21
387,31€ pokličite
HP Ethernet 1Gb 4P 331FLR G9 Upgr, 629135R-B22
Vroče!
HP Ethernet 1Gb 4P 331FLR G9 Upgr, 629135R-B22
134,20€ dobavljivo
HP H240 Smart HBA, 726907-B21
HP H240 Smart HBA, 726907-B21
207,00€ pokličite
HP H240 Smart HBA, 726907R-B21
HP H240 Smart HBA, 726907R-B21
162,39€ dobavljivo
HP H241 Smart HBA, 726911-B21
HP H241 Smart HBA, 726911-B21
240,16€ pokličite
HP JetDirect ew2700 (J8026A)
Vroče!
HP JetDirect ew2700 (J8026A)
272,87€ do 10 dni
HP ML350 Gen9 8LFF Drive Kit, 726547-B21
HP ML350 Gen9 8LFF Drive Kit, 726547-B21
102,71€ dobavljivo
HP ML350 Gen9 Expander Kit, 769635-B21
Vroče!
HP ML350 Gen9 Expander Kit, 769635-B21
532,73€ dobavljivo
HP ML350 Gen9 SFF Media Cage Kit, 726545-B21
HP ML350 Gen9 SFF Media Cage Kit, 726545-B21
37,60€ pokličite
HP ML350 Gen9 T/R Conversion Kit, 726567-B21
Vroče!
HP ML350 Gen9 T/R Conversion Kit, 726567-B21
271,68€ pokličite
HP MSA 2040 SAN Controller, C8R09AR
Vroče!
HP MSA 2040 SAN Controller, C8R09AR
2.706,94€ dobavljivo
HP MSA 300GB 12G SAS 10K 2.5in ENT, J9F44AR
HP MSA 300GB 12G SAS 10K 2.5in ENT, J9F44AR
200,14€ dobavljivo
Prikazujem 1 do 30 (od 85 izdelkov) Stran:  1  2  3  Naslednja  
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto