T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
Rezalnik papirja s podlogo Dahle 360, 31 cm Rezalnik papirja s podlogo Dahle 360, 31 cm 29,89€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
  Filtriraj
Proizvajalci:
Dobavljivost:


Prikaži vse
  Izbrani artikli


INOVA UV lučka No. BB-UV

11,59€
dobavljivo
  Kaj je novega?


Brother TZe-461 črn/rdeč trak za PT 36mm

29,35€
dobavljivo
Vrh » Katalog » Računalništvo » Računalniki in strežniki » Dodatki za strežnike
Prikaz v stolpcih Vodoravni prikaz Prikazujem 1 do 30 (od 91 izdelkov) Razvrsti: Razvrsti padajoče Nazivu Razvrščeno naraščajoče Razvrsti padajoče Ceni Razvrščeno naraščajoče Stran:  1  2  3  4  Naslednja  
3 Meter Twinax Cable With SFP+ Connector,CusKit
Vroče!
3 Meter Twinax Cable With SFP+ Connector,CusKit
266,72€ dobavljivo
4TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in HotPlugHardDrive
Vroče!
4TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in HotPlugHardDrive
328,47€ pokličite
ANTEC RACKMOUNT SLIDING SIDE RAILS 51cm  (20
ANTEC RACKMOUNT SLIDING SIDE RAILS 51cm (20") nosilci za rack ohišje
48,96€ dobavljivo
ANTEC RACKMOUNT SLIDING SIDE RAILS 66cm (26
ANTEC RACKMOUNT SLIDING SIDE RAILS 66cm (26") nosilci za rack ohišje
55,97€ dobavljivo
B-ser 8/24c Blade SAN Switch, AJ821AR
Vroče!
B-ser 8/24c Blade SAN Switch, AJ821AR
1.273,62€ dobavljivo
DL/ML/SL 145mm Smart Stor Battery, 727258-B21
DL/ML/SL 145mm Smart Stor Battery, 727258-B21
83,09€ pokličite
Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE 1m
Vroče!
Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE 1m
249,47€ dobavljivo
Dell Single, Hot-plug Power Supply (1+0), 1100W
Vroče!
Dell Single, Hot-plug Power Supply (1+0), 1100W
326,35€ dobavljivo
Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength
Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength
64,45€ dobavljivo
Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter, 647594-B21
Vroče!
Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter, 647594-B21
267,19€ pokličite
HP 11642 1075mm Shock Rack, H6J66AR
Vroče!
HP 11642 1075mm Shock Rack, H6J66AR
914,38€ dobavljivo
HP 12Gb DL380 Gen9 SAS Expander,727250-B21
Vroče!
HP 12Gb DL380 Gen9 SAS Expander,727250-B21
493,80€ pokličite
HP 1400W FS Plat Pl Ht Plg Pwr Spply, 720620R-B21
HP 1400W FS Plat Pl Ht Plg Pwr Spply, 720620R-B21
228,73€ dobavljivo
HP 2920 2-port Stacking renew Module, J9733AR
HP 2920 2-port Stacking renew Module, J9733AR
358,99€ dobavljivo
HP 460W HE HotPlg Power Supply, 503296-B21
HP 460W HE HotPlg Power Supply, 503296-B21
177,25€ dobavljivo
HP 500W FS Plat Ht Plg Pwr Supply, 720478-B21
HP 500W FS Plat Ht Plg Pwr Supply, 720478-B21
162,39€ dobavljivo
HP 5500 2-port 10GbE Local Renew Mod, JD360BR
HP 5500 2-port 10GbE Local Renew Mod, JD360BR
120,78€ dobavljivo
HP 750W CS Plat Plg Pwr Supply, 739254R-B21
HP 750W CS Plat Plg Pwr Supply, 739254R-B21
148,67€ dobavljivo
HP 800W FS Plat Ht Plg Pwr Supply, 720479-B21
HP 800W FS Plat Ht Plg Pwr Supply, 720479-B21
176,12€ dobavljivo
HP B-series 16Gb SFP+ SW XCVR, QK724AR
HP B-series 16Gb SFP+ SW XCVR, QK724AR
264,18€ dobavljivo
HP BLc7000 1PH 2PS 4Fan Plat, 681840R-B21
Vroče!
HP BLc7000 1PH 2PS 4Fan Plat, 681840R-B21
4.322,70€ dobavljivo
HP DL360 Gen9 NVMe 2 SSD Express Bay, 764628-B21
Vroče!
HP DL360 Gen9 NVMe 2 SSD Express Bay, 764628-B21
443,75€ dobavljivo
HP DL380 Gen9 2SFF Bay Kit, 724864-B21
HP DL380 Gen9 2SFF Bay Kit, 724864-B21
106,82€ pokličite
HP DL380 Gen9 8SFF Cage Bay2/Bkpln Kit, 768857-B21
HP DL380 Gen9 8SFF Cage Bay2/Bkpln Kit, 768857-B21
218,43€ pokličite
HP DL380p Gen8 E5-2620v2 kit, 715221R-B21
Vroče!
HP DL380p Gen8 E5-2620v2 kit, 715221R-B21
365,51€ pokličite
HP Ethernet 10Gb 2P 557SFP+ Adapter, 788995R-B21
Vroče!
HP Ethernet 10Gb 2P 557SFP+ Adapter, 788995R-B21
389,25€ dobavljivo
HP Ethernet 1Gb 4-port 331T Adaptr, 647594R-B21
HP Ethernet 1Gb 4-port 331T Adaptr, 647594R-B21
217,29€ dobavljivo
HP Ethernet 1Gb 4-port 366T Adapter, 811546-B21
Vroče!
HP Ethernet 1Gb 4-port 366T Adapter, 811546-B21
387,31€ pokličite
HP Ethernet 1Gb 4P 331FLR G9 Upgr, 629135R-B22
HP Ethernet 1Gb 4P 331FLR G9 Upgr, 629135R-B22
171,54€ dobavljivo
HP Flex-10 10Gb 2P 530M Adapter, 631884R-B21
Vroče!
HP Flex-10 10Gb 2P 530M Adapter, 631884R-B21
389,25€ dobavljivo
Prikazujem 1 do 30 (od 91 izdelkov) Stran:  1  2  3  4  Naslednja  
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto