T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
Električni radiator RE-R2009 Električni radiator RE-R2009 39,90€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
  Filtriraj
Proizvajalci:
Dobavljivost:


Prikaži vse
  Izbrani artikli


HP 312X Black LaserJet Toner YCF380X

110,41€
dobavljivo
  Kaj je novega?


Velikoformatni tiskalnik CANON TM305+stojalo

2.176,53€
na zalogi
Vrh » Katalog » Računalništvo » Računalniki in strežniki » Dodatki za strežnike
Prikaz v stolpcih Vodoravni prikaz Prikazujem 1 do 30 (od 73 izdelkov) Razvrsti: Razvrsti padajoče Nazivu Razvrščeno naraščajoče Razvrsti padajoče Ceni Razvrščeno naraščajoče Stran:  1  2  3  Naslednja  
460W CS Plat Plus HP Pwr Supply Kit, 656362R-B21
460W CS Plat Plus HP Pwr Supply Kit, 656362R-B21
162,39€ pokličite
ANTEC RACKMOUNT SLIDING SIDE RAILS 51cm  (20
ANTEC RACKMOUNT SLIDING SIDE RAILS 51cm (20") nosilci za rack ohišje
48,96€ dobavljivo
ANTEC RACKMOUNT SLIDING SIDE RAILS 66cm (26
ANTEC RACKMOUNT SLIDING SIDE RAILS 66cm (26") nosilci za rack ohišje
55,97€ dobavljivo
APC AP9631 UPS Network Management Card 2
APC AP9631 UPS Network Management Card 2
408,32€ pokličite
APC SRTRK3 Rack Mount Kit - Smart-UPS SRT
APC SRTRK3 Rack Mount Kit - Smart-UPS SRT
175,91€ dobavljivo
APC SURTRK Rack Mount Kit -Smart-UPS RT 19
APC SURTRK Rack Mount Kit -Smart-UPS RT 19"
203,00€ dobavljivo
Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE 1m
Vroče!
Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE 1m
214,77€ pokličite
Dell Single, Hot-plug Power Supply (1+0), 1100W
Vroče!
Dell Single, Hot-plug Power Supply (1+0), 1100W
326,35€ pokličite
Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength
Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength
108,37€ pokličite
Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter, 647594-B21
Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter, 647594-B21
141,81€ pokličite
Ext 2.0m SAS HD - SAS HD, 716197-B21
Ext 2.0m SAS HD - SAS HD, 716197-B21
72,71€ dobavljivo
FlexFabric 10Gb 2P 554FLR-SFP+, 629142R-B21
Vroče!
FlexFabric 10Gb 2P 554FLR-SFP+, 629142R-B21
359,24€ pokličite
HP 1400W FS Plat Pl Ht Plg Pwr Spply, 720620R-B21
Vroče!
HP 1400W FS Plat Pl Ht Plg Pwr Spply, 720620R-B21
146,28€ pokličite
HP 460W HE HotPlg Power Supply, 503296-B21
HP 460W HE HotPlg Power Supply, 503296-B21
180,69€ pokličite
HP 500W FS Plat Ht Plg Pwr Supply, 720478-B21
HP 500W FS Plat Ht Plg Pwr Supply, 720478-B21
160,11€ dobavljivo
HP 500W FS Plat Ht Plg Pwr Supply, 720478R-B21
HP 500W FS Plat Ht Plg Pwr Supply, 720478R-B21
160,11€ dobavljivo
HP 800W FS Plat Ht Plg Pwr Supply, 720479-B21
HP 800W FS Plat Ht Plg Pwr Supply, 720479-B21
172,69€ pokličite
HP 9.5mm SATA DVD-RW Jb Gen9 Kit, 726537-B21
HP 9.5mm SATA DVD-RW Jb Gen9 Kit, 726537-B21
68,16€ dobavljivo
HP BLc7000 1PH 2PS 4Fan Plat, 681840R-B21
Vroče!
HP BLc7000 1PH 2PS 4Fan Plat, 681840R-B21
2.146,59€ pokličite
HP DL380 Gen9 Universal Media Bay Kit, 724865-B21
HP DL380 Gen9 Universal Media Bay Kit, 724865-B21
92,89€ dobavljivo
HP Ethernet 10G 2-port 546SFP+ Adptr, 779793R-B21
Vroče!
HP Ethernet 10G 2-port 546SFP+ Adptr, 779793R-B21
389,25€ dobavljivo
HP Ethernet 10Gb 2P 530T Adptr, 656596-B21
Vroče!
HP Ethernet 10Gb 2P 530T Adptr, 656596-B21
387,31€ pokličite
HP Ethernet 1Gb 2P 332T Adptr, 615732R-B21
HP Ethernet 1Gb 2P 332T Adptr, 615732R-B21
137,24€ pokličite
HP Ethernet 1Gb 4-port 366T Adapter, 811546-B21
Vroče!
HP Ethernet 1Gb 4-port 366T Adapter, 811546-B21
332,30€ pokličite
HP H240 Smart HBA, 726907-B21
Vroče!
HP H240 Smart HBA, 726907-B21
284,03€ pokličite
HP H241 Smart HBA, 726911-B21
HP H241 Smart HBA, 726911-B21
187,55€ pokličite
HP JetDirect ew2700 (J8026A)
Vroče!
HP JetDirect ew2700 (J8026A)
272,87€ ni zaloge
HP MSA 2040 SAN Controller, C8R09AR
Vroče!
HP MSA 2040 SAN Controller, C8R09AR
2.706,94€ pokličite
HP MSA 300GB 12G SAS 10K 2.5in ENT, J9F44AR
HP MSA 300GB 12G SAS 10K 2.5in ENT, J9F44AR
200,14€ pokličite
HP Parallel Port Adapter
HP Parallel Port Adapter
12,15€ pokličite
Prikazujem 1 do 30 (od 73 izdelkov) Stran:  1  2  3  Naslednja  
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto