T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
INOVA UV lučka No. BB-UV INOVA UV lučka No. BB-UV 11,59€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
  Izbrani artikli


ACER balistična očala SG-12G

9,64€
dobavljivo
  Kaj je novega?


Čitalec kartic Transcend RDF8 bel, USB 3.1/3.0, micro USB v USB Type A (TS-RDF8W2)

16,58€
dobavljivo
Kategorije
Žična
Brezžična
Kaj je novega?
Aruba 2530-24G Switch, renew, J9776AR
Aruba 2530-24G Switch, renew, J9776AR
484,95€
dobavljivo
ZyXEL GS1920-8HPv2 PoE+ Switch (130W)
ZyXEL GS1920-8HPv2 PoE+ Switch (130W)
204,79€
dobavljivo
Aruba AP-303H (RW) Unified Renew AP
Aruba AP-303H (RW) Unified Renew AP
166,23€
dobavljivo
Aruba AP-203R (RW) Unified Remote Renew AP
Aruba AP-203R (RW) Unified Remote Renew AP
199,47€
dobavljivo
Aruba AP-203H (RW) Unified Renew AP
Aruba AP-203H (RW) Unified Renew AP
152,93€
dobavljivo
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
84,55€
dobavljivo
Aruba 2920-48G renew Switch, J9728AR
Aruba 2920-48G renew Switch, J9728AR
1.147,41€
dobavljivo
NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wirel.Giga Router
NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wirel.Giga Router
58,76€
dobavljivo
HPE 1920S 24G 2SFP Switch (JL381A#ABB)
HPE 1920S 24G 2SFP Switch (JL381A#ABB)
194,82€
do 10 dni
DLINK 48-PORT Gigabit SWITCH (DGS-1210-52)
DLINK 48-PORT Gigabit SWITCH (DGS-1210-52)
477,19€
dobavljivo
TP-LINK TL-PA7020 KIT AV1000 powerline starter kit adapter
TP-LINK TL-PA7020 KIT AV1000 powerline starter kit adapter
68,60€
dobavljivo
UBIQUITI PicoStation M2 HP (PICOM2-HP) 2.4GHz 2dBi UBNT zunanja dostopna točka
UBIQUITI PicoStation M2 HP (PICOM2-HP) 2.4GHz 2dBi UBNT zunanja dostopna točka
85,95€
dobavljivo
HP 2915-8G-PoE (67W) renew Switch , J9562AR
HP 2915-8G-PoE (67W) renew Switch , J9562AR
352,46€
dobavljivo
HP 2530-8G Switch, renew, J9777AR
HP 2530-8G Switch, renew, J9777AR
252,66€
dobavljivo
UBIQUITI POE-48-24W PoE adapter
UBIQUITI POE-48-24W PoE adapter
13,88€
dobavljivo
UBIQUITI UniFi UAP AC Dual Band 300+867Mbps stenska dostopna točka
UBIQUITI UniFi UAP AC Dual Band 300+867Mbps stenska dostopna točka
106,45€
dobavljivo
MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+ 8-port gigabit 1xSFP+ PoE 1U rack usmerjevalnik
MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+ 8-port gigabit 1xSFP+ PoE 1U rack usmerjevalnik
487,38€
pokličite
UBIQUITI UniFi UAP-XG Triple Band ac notranja/zunanja UBNT dostopna točka
UBIQUITI UniFi UAP-XG Triple Band ac notranja/zunanja UBNT dostopna točka
783,11€
dobavljivo
UBIQUITI UniFi UAP-AC-SHD Dual Band ac notranja/zunanja UBNT dostopna točka
UBIQUITI UniFi UAP-AC-SHD Dual Band ac notranja/zunanja UBNT dostopna točka
474,20€
dobavljivo
TP-LINK AC500 5-port gigabit kontroler za brezžično AP mrežno stikalo-switch
TP-LINK AC500 5-port gigabit kontroler za brezžično AP mrežno stikalo-switch
182,68€
dobavljivo
ASUS RT-AC51U AC750 Dual-Band brezžični usmerjevalnik-router
ASUS RT-AC51U AC750 Dual-Band brezžični usmerjevalnik-router
38,30€
Naročeno
ASUS RT-AC88U AC3100 Dual-Band gigabit brezžični usmerjevalnik-router
ASUS RT-AC88U AC3100 Dual-Band gigabit brezžični usmerjevalnik-router
317,79€
dobavljivo
ASUS RT-N12+ N300 3v1 brezžični usmerjevalnik-router
ASUS RT-N12+ N300 3v1 brezžični usmerjevalnik-router
20,20€
dobavljivo
ASUS RT-AC66U AC1750 Dual Band gigabit brezžični usmerjevalnik-router
ASUS RT-AC66U AC1750 Dual Band gigabit brezžični usmerjevalnik-router
140,70€
dobavljivo
ASUS RT-AC87U AC2400 Dual Band gigabit brezžični usmerjevalnik-router
ASUS RT-AC87U AC2400 Dual Band gigabit brezžični usmerjevalnik-router
191,48€
dobavljivo
ASUS RT-N12 D1 N300 3v1 brezžični usmerjevalnik dostopna točka ojačevalec-router/AP
ASUS RT-N12 D1 N300 3v1 brezžični usmerjevalnik dostopna točka ojačevalec-router/AP
23,42€
dobavljivo
Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079AR
Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079AR
581,94€
dobavljivo
Aruba OC 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W Renew Swch
Aruba OC 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W Renew Swch
562,54€
dobavljivo
DLINK 5-PORT DESKTOP SWITCH ( DES-105/E ) (DES-105/E)
DLINK 5-PORT DESKTOP SWITCH ( DES-105/E ) (DES-105/E)
22,55€
dobavljivo
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC renew, JD096CR
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC renew, JD096CR
76,49€
dobavljivo
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto