T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
INOVA UV lučka No. BB-UV INOVA UV lučka No. BB-UV 11,59€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
  Izbrani artikli


ACER balistična očala SG-12G

9,64€
dobavljivo
  Kaj je novega?


Lenovo USB-C Laptop Power Bank

118,10€
dobavljivo
Kategorije
Žična
Brezžična
Kaj je novega?
HP X130 10G SFP+ LC SR renew Transceiver, JD092BR
HP X130 10G SFP+ LC SR renew Transceiver, JD092BR
264,63€
dobavljivo
Aruba IAP-207 (RW) Instant Renew AP, JX954AR
Aruba IAP-207 (RW) Instant Renew AP, JX954AR
206,12€
dobavljivo
Aruba IAP-305 (RW) Instant 2x/3x 11ac renew AP
Aruba IAP-305 (RW) Instant 2x/3x 11ac renew AP
332,88€
dobavljivo
Aruba AP-303 (RW) Unified AP, JZ320A
Aruba AP-303 (RW) Unified AP, JZ320A
228,73€
dobavljivo
UBIQUITI UniFi UAP-AC-LR-5pack 2.4GHz-5GHz 450+867Mbps UBNT stropna dostopna točka
UBIQUITI UniFi UAP-AC-LR-5pack 2.4GHz-5GHz 450+867Mbps UBNT stropna dostopna točka
526,91€
dobavljivo
TP-LINK CAP1200 gigabit Dual Band AC1200 stropna dostopna točka-AP
TP-LINK CAP1200 gigabit Dual Band AC1200 stropna dostopna točka-AP
125,57€
dobavljivo
TP-LINK RE205 AC750 Dual Band WiFi ojačevalec extender
TP-LINK RE205 AC750 Dual Band WiFi ojačevalec extender
41,25€
dobavljivo
D-LINK DHP-W311AV AV500 Mini Starter Kit ojačevalec extender
D-LINK DHP-W311AV AV500 Mini Starter Kit ojačevalec extender
70,00€
dobavljivo
UBIQUITI US-48-500W managed 48x POE 2x SFP+ UBNT mrežno stikalo switch
UBIQUITI US-48-500W managed 48x POE 2x SFP+ UBNT mrežno stikalo switch
883,39€
dobavljivo
LINKSYS SB DUALBAND AC AP POE LAPAC1750C-EU (LAPAC1750C-EU)
LINKSYS SB DUALBAND AC AP POE LAPAC1750C-EU (LAPAC1750C-EU)
229,77€
dobavljivo
Aruba 2540 48G 4SFP+ Switch, JL355A
Aruba 2540 48G 4SFP+ Switch, JL355A
1.509,36€
dobavljivo
ZyXEL GS1920-24HP v2 PoE+ Switch (375W)
ZyXEL GS1920-24HP v2 PoE+ Switch (375W)
429,34€
dobavljivo
HPE 1850 24G 2XGT Renew Switch, JL170AR
HPE 1850 24G 2XGT Renew Switch, JL170AR
478,48€
dobavljivo
Aruba 3810M 48GPoE+4SFP+680W Renew Swch, JL428AR
Aruba 3810M 48GPoE+4SFP+680W Renew Swch, JL428AR
3.392,82€
dobavljivo
Aruba OC 1920S 8G PPoE+ 65W renew Sw, JL383A
Aruba OC 1920S 8G PPoE+ 65W renew Sw, JL383A
176,86€
dobavljivo
Aruba OC 1920S 8G renew Switch, JL380AR
Aruba OC 1920S 8G renew Switch, JL380AR
132,86€
dobavljivo
D-LINK DPE-101GI GIGABIT POE INJECTOR (DPE-101GI)
D-LINK DPE-101GI GIGABIT POE INJECTOR (DPE-101GI)
34,15€
dobavljivo
ZyXEL GS1920-8HPv2 PoE+ Switch (130W)
ZyXEL GS1920-8HPv2 PoE+ Switch (130W)
204,79€
dobavljivo
Aruba AP-203H (RW) Unified Renew AP
Aruba AP-203H (RW) Unified Renew AP
132,86€
dobavljivo
Aruba AP-203R (RW) Unified Remote Renew AP
Aruba AP-203R (RW) Unified Remote Renew AP
166,23€
dobavljivo
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
84,55€
dobavljivo
Aruba 2920-48G renew Switch, J9728AR
Aruba 2920-48G renew Switch, J9728AR
1.147,41€
dobavljivo
NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wirel.Giga Router
NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wirel.Giga Router
58,76€
dobavljivo
DLINK 48-PORT Gigabit SWITCH (DGS-1210-52)
DLINK 48-PORT Gigabit SWITCH (DGS-1210-52)
477,19€
dobavljivo
UBIQUITI PicoStation M2 HP (PICOM2-HP) 2.4GHz 2dBi UBNT zunanja dostopna točka
UBIQUITI PicoStation M2 HP (PICOM2-HP) 2.4GHz 2dBi UBNT zunanja dostopna točka
88,68€
dobavljivo
HP 2915-8G-PoE (67W) renew Switch , J9562AR
HP 2915-8G-PoE (67W) renew Switch , J9562AR
352,46€
dobavljivo
UBIQUITI POE-48-24W PoE adapter
UBIQUITI POE-48-24W PoE adapter
13,88€
dobavljivo
UBIQUITI UniFi UAP AC Dual Band 300+867Mbps stenska dostopna točka
UBIQUITI UniFi UAP AC Dual Band 300+867Mbps stenska dostopna točka
111,91€
Naročeno
MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+ 8-port gigabit 1xSFP+ PoE 1U rack usmerjevalnik
MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+ 8-port gigabit 1xSFP+ PoE 1U rack usmerjevalnik
487,38€
dobavljivo
UBIQUITI UniFi UAP-XG Triple Band ac notranja/zunanja UBNT dostopna točka
UBIQUITI UniFi UAP-XG Triple Band ac notranja/zunanja UBNT dostopna točka
831,42€
dobavljivo
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto