T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
INOVA UV lučka No. BB-UV INOVA UV lučka No. BB-UV 11,59€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
  Izbrani artikli


HP 312X Black LaserJet Toner YCF380X

110,41€
dobavljivo
  Kaj je novega?


DELL PoweEdge R330 iXE3-1220v6 8G/1TB SATA

1.350,42€
dobavljivo
Vrh » Katalog
Prikaz v stolpcih Vodoravni prikaz Prikazujem 1 do 16 (od 16 izdelkov) Razvrsti: Razvrsti padajoče Nazivu Razvrščeno naraščajoče Razvrsti padajoče Ceni Razvrščeno naraščajoče Stran:  1 
MIKROTIK 18POW 24V 0,8A napajalni adapter
MIKROTIK 18POW 24V 0,8A napajalni adapter
7,71€ pokličite
MIKROTIK CAP lite RBCAPL2ND- brezžična dostopna točka
MIKROTIK CAP lite RBCAPL2ND- brezžična dostopna točka
30,72€ dobavljivo
MIKROTIK Cloud CRS125-24G-1S-2HnD-IN 2.4GHz 24-port gigabit SFP brezžični usmerjevalnik stikalo
MIKROTIK Cloud CRS125-24G-1S-2HnD-IN 2.4GHz 24-port gigabit SFP brezžični usmerjevalnik stikalo
223,31€ dobavljivo
MIKROTIK RB2011UiAS- gigabit 10 port PoE usmerjevalnik
MIKROTIK RB2011UiAS- gigabit 10 port PoE usmerjevalnik
122,84€ dobavljivo
MIKROTIK RB260GSP POE 5-port gigabit mrežno stikalo-switch
MIKROTIK RB260GSP POE 5-port gigabit mrežno stikalo-switch
60,18€ dobavljivo
MIKROTIK RB3011UiAS-RM gigabit 10 port PoE 1U rack usmerjevalnik
MIKROTIK RB3011UiAS-RM gigabit 10 port PoE 1U rack usmerjevalnik
197,58€ dobavljivo
MIKROTIK RB912UAG-2HPND 2,4GHz brezžični usmerjevalnik-router
MIKROTIK RB912UAG-2HPND 2,4GHz brezžični usmerjevalnik-router
81,85€ dobavljivo
MIKROTIK RBGPOE Gigabit POE splitter
MIKROTIK RBGPOE Gigabit POE splitter
4,90€ dobavljivo
MIKROTIK S-35/53LC20D x2 Single Mode SFP modul
MIKROTIK S-35/53LC20D x2 Single Mode SFP modul
39,14€ dobavljivo
MIKROTIK hAP ac lite tower RB952Ui-5ac2nD-TC PoE Dual Band brezžična dostopna točka
MIKROTIK hAP ac lite tower RB952Ui-5ac2nD-TC PoE Dual Band brezžična dostopna točka
54,57€ dobavljivo
MIKROTIK hAP lite classic RB941-2nD 2.4ghz 4-port brezžična dostopna točka
MIKROTIK hAP lite classic RB941-2nD 2.4ghz 4-port brezžična dostopna točka
24,41€ dobavljivo
MIKROTIK hEX PoE RB960PGS 5-port gigabit PoE mrežni usmerjevalnik-router
MIKROTIK hEX PoE RB960PGS 5-port gigabit PoE mrežni usmerjevalnik-router
81,85€ dobavljivo
MIKROTIK hEX RB750GR3 5-port gigabit usmerjevalnik-router
MIKROTIK hEX RB750GR3 5-port gigabit usmerjevalnik-router
66,64€ dobavljivo
MIKROTIK wAP (black edition) RBwAP2nD-BE 2.4GHz 2dBi PoE brezžična dostopna točka
MIKROTIK wAP (black edition) RBwAP2nD-BE 2.4GHz 2dBi PoE brezžična dostopna točka
50,36€ dobavljivo
MIKROTIK wAP RBwAP2nD 2.4GHz 2dBi PoE brezžična dostopna točka
MIKROTIK wAP RBwAP2nD 2.4GHz 2dBi PoE brezžična dostopna točka
47,56€ dobavljivo
MIKROTIK wAP ac RBWAPG-5HACT2HND-BE PoE Dual Band brezžična dostopna točka
MIKROTIK wAP ac RBWAPG-5HACT2HND-BE PoE Dual Band brezžična dostopna točka
95,51€ pokličite
Prikazujem 1 do 16 (od 16 izdelkov) Stran:  1 
  Prijava



Ste pozabili geslo?

Ustvari račun
  Super ugodne cene
Zamrzovalna omara ZANUSSI ZFG06400WA (ZFG06400WA)
206,07€
dobavljivo
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto