T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
Osebna tehtnica BaByliss mod. S320E Osebna tehtnica BaByliss mod. S320E 30,49€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
  Izbrani artikli


HP 312A Cyan LaserJet Toner YCF381A

126,61€
pokličite
  Kaj je novega?


Lenovo ThinkPad E470  (E470I7161G) 35,6 cm (14``) i7-7500 16 GB 1 TB Windows 10 Pro refurbished prenosni računalnik

952,75€
dobavljivo
Vrh » Katalog
Prikaz v stolpcih Vodoravni prikaz Prikazujem 1 do 18 (od 18 izdelkov) Razvrsti: Razvrsti padajoče Nazivu Razvrščeno naraščajoče Razvrsti padajoče Ceni Razvrščeno naraščajoče Stran:  1 
MIKROTIK 18POW 24V 0,8A napajalni adapter
MIKROTIK 18POW 24V 0,8A napajalni adapter
8,42€ dobavljivo
MIKROTIK CAP lite RBCAPL2ND- brezžična dostopna točka
MIKROTIK CAP lite RBCAPL2ND- brezžična dostopna točka
27,93€ dobavljivo
MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM 24-port gigabit 2xSFP managed mrežno stikalo switch
MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM 24-port gigabit 2xSFP managed mrežno stikalo switch
139,35€ dobavljivo
MIKROTIK Cloud CRS125-24G-1S-2HnD-IN 2.4GHz 24-port gigabit SFP brezžični usmerjevalnik stikalo
MIKROTIK Cloud CRS125-24G-1S-2HnD-IN 2.4GHz 24-port gigabit SFP brezžični usmerjevalnik stikalo
211,26€ pokličite
MIKROTIK RB2011UiAS- gigabit 10 port PoE usmerjevalnik
MIKROTIK RB2011UiAS- gigabit 10 port PoE usmerjevalnik
112,59€ dobavljivo
MIKROTIK RB260GSP POE 5-port gigabit mrežno stikalo-switch
MIKROTIK RB260GSP POE 5-port gigabit mrežno stikalo-switch
54,72€ pokličite
MIKROTIK RB3011UiAS-RM gigabit 10 port PoE 1U rack usmerjevalnik
Vroče!
MIKROTIK RB3011UiAS-RM gigabit 10 port PoE 1U rack usmerjevalnik
148,83€ dobavljivo
MIKROTIK RB912UAG-2HPND 2,4GHz brezžični usmerjevalnik-router
MIKROTIK RB912UAG-2HPND 2,4GHz brezžični usmerjevalnik-router
69,69€ dobavljivo
MIKROTIK RB951G-2HND 5-port brezžična dostopna točka
MIKROTIK RB951G-2HND 5-port brezžična dostopna točka
75,15€ dobavljivo
MIKROTIK RBGPOE Gigabit POE splitter
MIKROTIK RBGPOE Gigabit POE splitter
4,77€ pokličite
MIKROTIK S-35/53LC20D x2 Single Mode SFP modul
MIKROTIK S-35/53LC20D x2 Single Mode SFP modul
67,20€ dobavljivo
MIKROTIK hAP ac lite tower RB952Ui-5ac2nD-TC PoE Dual Band brezžična dostopna točka
MIKROTIK hAP ac lite tower RB952Ui-5ac2nD-TC PoE Dual Band brezžična dostopna točka
50,51€ Naročeno
MIKROTIK hAP lite classic RB941-2nD 2.4ghz 4-port brezžična dostopna točka
MIKROTIK hAP lite classic RB941-2nD 2.4ghz 4-port brezžična dostopna točka
22,31€ dobavljivo
MIKROTIK hEX PoE RB960PGS 5-port gigabit PoE mrežni usmerjevalnik-router
MIKROTIK hEX PoE RB960PGS 5-port gigabit PoE mrežni usmerjevalnik-router
79,12€ dobavljivo
MIKROTIK hEX RB750GR3 5-port gigabit usmerjevalnik-router
MIKROTIK hEX RB750GR3 5-port gigabit usmerjevalnik-router
58,78€ dobavljivo
MIKROTIK wAP (black edition) RBwAP2nD-BE 2.4GHz 2dBi PoE brezžična dostopna točka
MIKROTIK wAP (black edition) RBwAP2nD-BE 2.4GHz 2dBi PoE brezžična dostopna točka
47,56€ dobavljivo
MIKROTIK wAP RBwAP2nD 2.4GHz 2dBi PoE brezžična dostopna točka
MIKROTIK wAP RBwAP2nD 2.4GHz 2dBi PoE brezžična dostopna točka
41,94€ dobavljivo
MIKROTIK wAP ac RBWAPG-5HACT2HND-BE PoE Dual Band brezžična dostopna točka
MIKROTIK wAP ac RBWAPG-5HACT2HND-BE PoE Dual Band brezžična dostopna točka
83,22€ dobavljivo
Prikazujem 1 do 18 (od 18 izdelkov) Stran:  1 
  Prijava



Ste pozabili geslo?

Ustvari račun
  Super ugodne cene
Lenovo ThinkPad E470  (E470I7161G) 35,6 cm (14``) i7-7500 16 GB 1 TB Windows 10 Pro refurbished prenosni računalnik
952,75€
dobavljivo
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto