T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
HP 312A Yellow LaserJet Toner YCF382A HP 312A Yellow LaserJet Toner YCF382A 126,61€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
  Izbrani artikli


Luknjač Novus B 270

44,99€
dobavljivo
  Kaj je novega?


ASUS Turbo GeForce RTX2070 EVO 8GB GDDR6

594,16€
dobavljivo
Vrh » Katalog
Prikaz v stolpcih Vodoravni prikaz Prikazujem 1 do 23 (od 23 izdelkov) Razvrsti: Razvrsti padajoče Nazivu Razvrščeno naraščajoče Razvrsti padajoče Ceni Razvrščeno naraščajoče Stran:  1 
MIKROTIK 18POW 24V 0,8A napajalni adapter
MIKROTIK 18POW 24V 0,8A napajalni adapter
8,98€ dobavljivo
MIKROTIK CAP lite RBCAPL2ND- brezžična dostopna točka
MIKROTIK CAP lite RBCAPL2ND- brezžična dostopna točka
28,76€ dobavljivo
MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+ 8-port gigabit 1xSFP+ PoE 1U rack usmerjevalnik
MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+ 8-port gigabit 1xSFP+ PoE 1U rack usmerjevalnik
476,84€ dobavljivo
MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM 24-port gigabit 2xSFP managed mrežno stikalo switch
MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM 24-port gigabit 2xSFP managed mrežno stikalo switch
141,37€ dobavljivo
MIKROTIK Cloud CRS125-24G-1S-2HnD-IN 2.4GHz 24-port gigabit SFP brezžični usmerjevalnik stikalo
MIKROTIK Cloud CRS125-24G-1S-2HnD-IN 2.4GHz 24-port gigabit SFP brezžični usmerjevalnik stikalo
218,16€ dobavljivo
MIKROTIK Cloud router Switch CRS317-1G-16S+RM 16-portni gigabit SFP 1U stikalo
MIKROTIK Cloud router Switch CRS317-1G-16S+RM 16-portni gigabit SFP 1U stikalo
402,47€ dobavljivo
MIKROTIK LtAP mini LTE kit 2xSIM GPS zunanja/notranja dostopna točka
MIKROTIK LtAP mini LTE kit 2xSIM GPS zunanja/notranja dostopna točka
143,41€ dobavljivo
MIKROTIK RB2011UiAS-2HnD-IN 4dBi 10-port POE brezžični usmerjevalnik-router
MIKROTIK RB2011UiAS-2HnD-IN 4dBi 10-port POE brezžični usmerjevalnik-router
129,81€ dobavljivo
MIKROTIK RB2011UiAS-IN gigabit 10 port PoE usmerjevalnik
MIKROTIK RB2011UiAS-IN gigabit 10 port PoE usmerjevalnik
119,69€ dobavljivo
MIKROTIK RB3011UiAS-RM gigabit 10 port PoE 1U rack usmerjevalnik
MIKROTIK RB3011UiAS-RM gigabit 10 port PoE 1U rack usmerjevalnik
178,35€ dobavljivo
MIKROTIK RB912UAG-2HPND 2,4GHz brezžični usmerjevalnik-router
MIKROTIK RB912UAG-2HPND 2,4GHz brezžični usmerjevalnik-router
87,32€ pokličite
MIKROTIK RB951G-2HND 5-port brezžična dostopna točka
MIKROTIK RB951G-2HND 5-port brezžična dostopna točka
80,89€ dobavljivo
MIKROTIK RBGPOE Gigabit POE splitter
MIKROTIK RBGPOE Gigabit POE splitter
6,87€ dobavljivo
MIKROTIK S-35/53LC20D x2 Single Mode SFP modul
MIKROTIK S-35/53LC20D x2 Single Mode SFP modul
75,02€ dobavljivo
MIKROTIK cAP ac RBcAPGi-5acD2nD dual band 2,5dBi stropna brezžična dostopna točka
MIKROTIK cAP ac RBcAPGi-5acD2nD dual band 2,5dBi stropna brezžična dostopna točka
75,02€ dobavljivo
MIKROTIK hAP ac lite RB952Ui-5ac2nD Dual Band PoE 5-port brezžična dostopna točka
MIKROTIK hAP ac lite RB952Ui-5ac2nD Dual Band PoE 5-port brezžična dostopna točka
52,05€ dobavljivo
MIKROTIK hAP ac lite tower RB952Ui-5ac2nD-TC PoE Dual Band brezžična dostopna točka
MIKROTIK hAP ac lite tower RB952Ui-5ac2nD-TC PoE Dual Band brezžična dostopna točka
55,97€ pokličite
MIKROTIK hAP lite classic RB941-2nD 2.4ghz 4-port brezžična dostopna točka
MIKROTIK hAP lite classic RB941-2nD 2.4ghz 4-port brezžična dostopna točka
23,85€ pokličite
MIKROTIK hEX PoE RB960PGS 5-port gigabit PoE mrežni usmerjevalnik-router
MIKROTIK hEX PoE RB960PGS 5-port gigabit PoE mrežni usmerjevalnik-router
80,20€ pokličite
MIKROTIK hEX RB750GR3 5-port gigabit usmerjevalnik-router
MIKROTIK hEX RB750GR3 5-port gigabit usmerjevalnik-router
61,73€ pokličite
MIKROTIK wAP (black edition) RBwAP2nD-BE 2.4GHz 2dBi PoE brezžična dostopna točka
MIKROTIK wAP (black edition) RBwAP2nD-BE 2.4GHz 2dBi PoE brezžična dostopna točka
47,56€ dobavljivo
MIKROTIK wAP RBwAP2nD 2.4GHz 2dBi PoE brezžična dostopna točka
MIKROTIK wAP RBwAP2nD 2.4GHz 2dBi PoE brezžična dostopna točka
46,30€ pokličite
MIKROTIK wAP ac RBWAPG-5HACT2HND-BE PoE Dual Band brezžična dostopna točka
MIKROTIK wAP ac RBWAPG-5HACT2HND-BE PoE Dual Band brezžična dostopna točka
94,15€ dobavljivo
Prikazujem 1 do 23 (od 23 izdelkov) Stran:  1 
  Super ugodne cene
HP Spectre x360 13-ap0005nn i7-8565U 16GB/512 Win1
1.727,98€
dobavljivo
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto