T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
HP 312A Magenta LaserJet Toner YCF383A HP 312A Magenta LaserJet Toner YCF383A 126,61€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
  Izbrani artikli


RAM SODIMM DDR3 4GB Kingston (KVR13S9S8/4)

26,78€
na zalogi
  Kaj je novega?


Slušalke Kingston HyperX Cloud Stinger Core za PC, gaming, črne

46,59€
na zalogi
Vrh » Katalog
Prikaz v stolpcih Vodoravni prikaz Prikazujem 1 do 30 (od 269 izdelkov) Razvrsti: Razvrsti padajoče Nazivu Razvrščeno naraščajoče Razvrsti padajoče Ceni Razvrščeno naraščajoče Stran:  1  2  3  4  5 ...  Naslednja  
12TB SATA 7.2K LFF LP, 881787R-B21
Vroče!
12TB SATA 7.2K LFF LP, 881787R-B21
405,93€ dobavljivo
16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit, 726719R-B21
16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit, 726719R-B21
223,00€ dobavljivo
2TB 3G SATA 7.2K 3.5in MDL, AW556AR
2TB 3G SATA 7.2K 3.5in MDL, AW556AR
227,58€ pokličite
460W CS Plat Plus HP Pwr Supply Kit, 656362R-B21
460W CS Plat Plus HP Pwr Supply Kit, 656362R-B21
162,39€ pokličite
AP-203H-MNTD Desk Mount Kit, JY704A
Vroče!
AP-203H-MNTD Desk Mount Kit, JY704A
39,36€ pokličite
AP-203H-MNTW Wall Mount Kit, JY703A
Vroče!
AP-203H-MNTW Wall Mount Kit, JY703A
39,36€ pokličite
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
Vroče!
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
31,70€ pokličite
AP-AC-12V30B 12V 30W Renew Power Adapter
AP-AC-12V30B 12V 30W Renew Power Adapter
26,64€ dobavljivo
AP-AC-48V36C 48V 36W Power Adapter
AP-AC-48V36C 48V 36W Power Adapter
21,18€ dobavljivo
AP-MNT-W4 White Low Profile Basic AP Flat Surface
Vroče!
AP-MNT-W4 White Low Profile Basic AP Flat Surface
14,21€ dobavljivo
Aruba 1950-24G-2SFP+-2XGT PoE+ renew Swch,
Aruba 1950-24G-2SFP+-2XGT PoE+ renew Swch,
864,68€ dobavljivo
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
Vroče!
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
96,51€ dobavljivo
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
97,97€ dobavljivo
Aruba 2530-24G-PoE+ Switch (195W), J9773A
Vroče!
Aruba 2530-24G-PoE+ Switch (195W), J9773A
684,74€ pokličite
Aruba 2530-48G Switch, renew, J9775AR
Aruba 2530-48G Switch, renew, J9775AR
765,82€ dobavljivo
Aruba 2530-48G-PoE+ Switch (382W), J9772A
Vroče!
Aruba 2530-48G-PoE+ Switch (382W), J9772A
1.263,68€ dobavljivo
Aruba 2530-48G-PoE+ Switch (382W), renew, J9772AR
Aruba 2530-48G-PoE+ Switch (382W), renew, J9772AR
1.332,24€ dobavljivo
Aruba 2530-8 Reman Switch, J9783AR
Aruba 2530-8 Reman Switch, J9783AR
73,81€ dobavljivo
Aruba 2530-8G-PoE+ Switch (67W), J9774A
Vroče!
Aruba 2530-8G-PoE+ Switch (67W), J9774A
295,55€ pokličite
Aruba 2540 24G 4SFP+ Renew Switch, JL354AR
Aruba 2540 24G 4SFP+ Renew Switch, JL354AR
1.018,40€ dobavljivo
Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+ Renew Switch (370W)
Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+ Renew Switch (370W)
1.459,12€ dobavljivo
Aruba 2930M 2-port Renew Stacking Module
Aruba 2930M 2-port Renew Stacking Module
478,48€ dobavljivo
Aruba 2930M 24G 1-slot Renew Poe switch, JL320AR
Aruba 2930M 24G 1-slot Renew Poe switch, JL320AR
1.083,67€ dobavljivo
Aruba 2930M 40G 8SR PoE+ Renew Switch, JL323AR
Aruba 2930M 40G 8SR PoE+ Renew Switch, JL323AR
2.083,46€ dobavljivo
Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079AR
Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079AR
581,94€ pokličite
Aruba 3810M 40G 8SR PoE+ 1-slot Renew Switch
Aruba 3810M 40G 8SR PoE+ 1-slot Renew Switch
2.253,68€ dobavljivo
Aruba 3810M/2930M 4SFP+ Renew Module, JL083AR
Aruba 3810M/2930M 4SFP+ Renew Module, JL083AR
675,73€ dobavljivo
Aruba AP-203H (RW) Unified AP
Vroče!
Aruba AP-203H (RW) Unified AP
198,93€ pokličite
Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit, JW046A
Vroče!
Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit, JW046A
16,95€ pokličite
Aruba AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
Vroče!
Aruba AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
14,76€ dobavljivo
Prikazujem 1 do 30 (od 269 izdelkov) Stran:  1  2  3  4  5 ...  Naslednja  
  Super ugodne cene
TP-LINK Archer TX3000E AX3000 Wi-Fi6 Bluetooth5.0 PCI express 2402Mbps(5GHz)+574Mbps(2,4GHz) adapter
73,65€
dobavljivo
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto