T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
Električni radiator RE-R2009 Električni radiator RE-R2009 39,90€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
  Izbrani artikli


Luknjač Novus B 270

44,99€
dobavljivo
  Kaj je novega?


HP X130 10G SFP+ LC SR renew Transceiver, JD092BR

264,63€
dobavljivo
Vrh » Katalog
Prikaz v stolpcih Vodoravni prikaz Prikazujem 1 do 30 (od 191 izdelkov) Razvrsti: Razvrsti padajoče Nazivu Razvrščeno naraščajoče Razvrsti padajoče Ceni Razvrščeno naraščajoče Stran:  1  2  3  4  5 ...  Naslednja  
16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit, 726719R-B21
Vroče!
16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit, 726719R-B21
269,44€ dobavljivo
2TB 3G SATA 7.2K 3.5in MDL, AW556AR
Vroče!
2TB 3G SATA 7.2K 3.5in MDL, AW556AR
389,25€ dobavljivo
2TB 6G SATA 7.2k 2.5in 512e SC HDD, 765455-B21
Vroče!
2TB 6G SATA 7.2k 2.5in 512e SC HDD, 765455-B21
531,60€ pokličite
300GB 6G SAS 10K 2.5in SC ENT, 652564R-B21
300GB 6G SAS 10K 2.5in SC ENT, 652564R-B21
171,54€ pokličite
460W CS Plat Plus HP Pwr Supply Kit, 656362R-B21
460W CS Plat Plus HP Pwr Supply Kit, 656362R-B21
162,39€ dobavljivo
AP-203H-MNTD Desk Mount Kit, JY704A
Vroče!
AP-203H-MNTD Desk Mount Kit, JY704A
39,36€ pokličite
AP-203H-MNTW Wall Mount Kit, JY703A
Vroče!
AP-203H-MNTW Wall Mount Kit, JY703A
39,36€ pokličite
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
Vroče!
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
31,17€ pokličite
AP-AC-48V36C 48V 36W Power Adapter
AP-AC-48V36C 48V 36W Power Adapter
39,63€ dobavljivo
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
Vroče!
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
74,62€ dobavljivo
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
84,55€ dobavljivo
Aruba 2540 48G 4SFP+ Switch, JL355A
Vroče!
Aruba 2540 48G 4SFP+ Switch, JL355A
1.509,36€ dobavljivo
Aruba 2920-48G renew Switch, J9728AR
Aruba 2920-48G renew Switch, J9728AR
1.147,41€ dobavljivo
Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079AR
Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079AR
581,94€ dobavljivo
Aruba 3810M 48GPoE+4SFP+680W Renew Swch, JL428AR
Aruba 3810M 48GPoE+4SFP+680W Renew Swch, JL428AR
3.392,82€ dobavljivo
Aruba 3810M/2930M 4SFP+ Renew Module, JL083AR
Aruba 3810M/2930M 4SFP+ Renew Module, JL083AR
452,62€ dobavljivo
Aruba AP-203H (RW) Unified AP
Vroče!
Aruba AP-203H (RW) Unified AP
137,24€ pokličite
Aruba AP-203H (RW) Unified Renew AP
Aruba AP-203H (RW) Unified Renew AP
132,86€ dobavljivo
Aruba AP-203R (RW) Unified Remote Renew AP
Aruba AP-203R (RW) Unified Remote Renew AP
166,23€ dobavljivo
Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit, JW046A
Vroče!
Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit, JW046A
20,23€ pokličite
Aruba AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
Vroče!
Aruba AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
18,58€ pokličite
Aruba AP-270-MNT-V2 270 Series Mt Kit
Vroče!
Aruba AP-270-MNT-V2 270 Series Mt Kit
125,61€ pokličite
Aruba AP-303 (RW) Unified AP, JZ320A
Vroče!
Aruba AP-303 (RW) Unified AP, JZ320A
228,73€ dobavljivo
Aruba IAP-207 (RW) Instant 2x2:2 11ac AP
Vroče!
Aruba IAP-207 (RW) Instant 2x2:2 11ac AP
255,32€ pokličite
Aruba IAP-207 (RW) Instant Renew AP, JX954AR
Aruba IAP-207 (RW) Instant Renew AP, JX954AR
206,12€ dobavljivo
Aruba IAP-305 (RW) Instant 2x/3x 11ac AP
Vroče!
Aruba IAP-305 (RW) Instant 2x/3x 11ac AP
449,73€ pokličite
Aruba IAP-305 (RW) Instant 2x/3x 11ac renew AP
Aruba IAP-305 (RW) Instant 2x/3x 11ac renew AP
332,88€ dobavljivo
Aruba IAP-315 (RW) Instant 2x/4x 11ac AP
Vroče!
Aruba IAP-315 (RW) Instant 2x/4x 11ac AP
602,36€ pokličite
Aruba OC 1420-24G-PoE+ (124W) Switch, JH019A
Vroče!
Aruba OC 1420-24G-PoE+ (124W) Switch, JH019A
297,63€ dobavljivo
Aruba OC 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W Renew Swch
Aruba OC 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W Renew Swch
562,54€ dobavljivo
Prikazujem 1 do 30 (od 191 izdelkov) Stran:  1  2  3  4  5 ...  Naslednja  
  Super ugodne cene
Lenovo USB-C Laptop Power Bank
118,10€
dobavljivo
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto