T: 041 635 304 | E: info@meganakup.si
Žepni grelnik za roke Žepni grelnik za roke 18,99€
Velik izbor daril za vsakogar - Darila na www.meganakup.si
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
Pišite nam Mega cene Novi artikli Garancije Servis Napredno iskanje
  Izbrani artikli


Luknjač Novus B 270

44,99€
dobavljivo
  Kaj je novega?


INTER-TECH Type CM na USB 2.0 AF adapter

1,26€
dobavljivo
Vrh » Katalog
Prikaz v stolpcih Vodoravni prikaz Prikazujem 1 do 30 (od 214 izdelkov) Razvrsti: Razvrsti padajoče Nazivu Razvrščeno naraščajoče Razvrsti padajoče Ceni Razvrščeno naraščajoče Stran:  1  2  3  4  5 ...  Naslednja  
16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit, 726719R-B21
Vroče!
16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit, 726719R-B21
269,44€ pokličite
2TB 3G SATA 7.2K 3.5in MDL, AW556AR
Vroče!
2TB 3G SATA 7.2K 3.5in MDL, AW556AR
389,25€ dobavljivo
2TB 6G SATA 7.2k 2.5in 512e SC HDD, 765455-B21
Vroče!
2TB 6G SATA 7.2k 2.5in 512e SC HDD, 765455-B21
482,67€ pokličite
300GB 6G SAS 10K 2.5in SC ENT, 652564R-B21
300GB 6G SAS 10K 2.5in SC ENT, 652564R-B21
171,54€ pokličite
460W CS Plat Plus HP Pwr Supply Kit, 656362R-B21
460W CS Plat Plus HP Pwr Supply Kit, 656362R-B21
162,39€ pokličite
AP-203H-MNTD Desk Mount Kit, JY704A
Vroče!
AP-203H-MNTD Desk Mount Kit, JY704A
39,36€ pokličite
AP-203H-MNTW Wall Mount Kit, JY703A
Vroče!
AP-203H-MNTW Wall Mount Kit, JY703A
39,36€ pokličite
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
Vroče!
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
31,17€ dobavljivo
AP-AC-12V30B 12V 30W Renew Power Adapter
AP-AC-12V30B 12V 30W Renew Power Adapter
38,95€ dobavljivo
AP-AC-48V36C 48V 36W Power Adapter
AP-AC-48V36C 48V 36W Power Adapter
36,89€ dobavljivo
AP-MNT-W4 White Low Profile Basic AP Flat Surface
Vroče!
AP-MNT-W4 White Low Profile Basic AP Flat Surface
22,96€ dobavljivo
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
Vroče!
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
74,62€ pokličite
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF renew XCVR, J4858D
84,55€ dobavljivo
Aruba 2530-48G Switch, J9775A
Vroče!
Aruba 2530-48G Switch, J9775A
689,89€ pokličite
Aruba 2530-48G Switch, renew, J9775AR
Aruba 2530-48G Switch, renew, J9775AR
759,39€ dobavljivo
Aruba 2540 24G 4SFP+ Renew Switch, JL354AR
Aruba 2540 24G 4SFP+ Renew Switch, JL354AR
1.051,79€ dobavljivo
Aruba 2930M 24 Smrt Rte PoE+ 1s Swch
Aruba 2930M 24 Smrt Rte PoE+ 1s Swch
2.203,32€ dobavljivo
Aruba 2930M 48G 1-slot Renew switch, JL321AR
Aruba 2930M 48G 1-slot Renew switch, JL321AR
1.894,05€ dobavljivo
Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079AR
Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Renew Module, JL079AR
581,94€ pokličite
Aruba 3810M 40G 8SR PoE+ 1-slot Renew Switch
Aruba 3810M 40G 8SR PoE+ 1-slot Renew Switch
2.253,68€ dobavljivo
Aruba 3810M 48GPoE+4SFP+1050W Renew Swch, JL429AR
Aruba 3810M 48GPoE+4SFP+1050W Renew Swch, JL429AR
2.643,98€ dobavljivo
Aruba 3810M/2930M 4SFP+ Renew Module, JL083AR
Aruba 3810M/2930M 4SFP+ Renew Module, JL083AR
523,75€ dobavljivo
Aruba AP-203H (RW) Unified AP
Vroče!
Aruba AP-203H (RW) Unified AP
137,24€ pokličite
Aruba AP-203H (RW) Unified Renew AP
Aruba AP-203H (RW) Unified Renew AP
108,70€ pokličite
Aruba AP-203R (RW) Unified Remote Renew AP
Aruba AP-203R (RW) Unified Remote Renew AP
144,95€ dobavljivo
Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit, JW046A
Vroče!
Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit, JW046A
20,23€ pokličite
Aruba AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
Vroče!
Aruba AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
18,58€ pokličite
Aruba AP-270-MNT-V2 270 Series Mt Kit
Vroče!
Aruba AP-270-MNT-V2 270 Series Mt Kit
125,61€ pokličite
Aruba AP-303 (RW) Unified AP, JZ320A
Vroče!
Aruba AP-303 (RW) Unified AP, JZ320A
228,73€ pokličite
Aruba IAP-207 (RW) Instant 2x2:2 11ac AP
Vroče!
Aruba IAP-207 (RW) Instant 2x2:2 11ac AP
255,32€ pokličite
Prikazujem 1 do 30 (od 214 izdelkov) Stran:  1  2  3  4  5 ...  Naslednja  
  Super ugodne cene
PLA5405 v2,EU Twin Pack, 1300 Mbps Powerline Adapt
75,04€
dobavljivo
VEGAX d.o.o.

    Teharska cesta 4
    3000 Celje
    Telefon: 03/490-16-10
    Faks: 03/490-16-11
    E-mail: info@meganakup.si
    pon. - pet. / 9 - 16 ure
    sob., ned. in praznike zaprto